Головна » Файли » Новини

День народження смайлика
20.09.2016, 14:12

Усмішка – це як свято! А свято усмішки можна і треба відзначати, між іншим будь-коли. Це приємно і дуже корисно! У вересні і жовтні є для цього відповідні свята, такі як День народження Смайлика, 19 вересня, а також Всесвітній день усмішки (World Smile Day), який відзначається щорічно у першу п’ятницю жовтня. Тим, що це чудове свято існує, світ зобов’язаний художнику Харві Беллу. У середині 20 століття він жив в Америці. Нічим примітним його творчість не відрізнялася: критики зазначали, що його картинам навряд чи загрожувало безсмертя.

Але якось до нього звернулися представники місцевої страхової компанії з проханням придумати який-небудь яскравий символ, який би запам’ятовувався та став би візитівкою компанії.

Харві не довго думав, узяв і запропонував замовникам те, що зараз всі без винятку користувачі інтернету називають «смайликом» – усміхнене жовте личко. Сталося це в 1963 році. Замовники прийняли роботу, заплатили Беллу півсотні доларів, виготовили значки з цією усмішкою і роздали всьому персоналу компанії. Успіх цієї візитівки перевершив всі очікування. Клієнти компанії були в захваті від нововведення – буквально через кілька місяців вже було випущено більше десяти тисяч значків!
             Зовсім скоро миле усміхнене личко стало з’являтися на футболках, бейсболках, конвертах, листівках і сірникових коробках. Навіть поштове відомство США випустило марку з цим символом. Повсюдним “смайлик” став, коли перебрався в інтернет-простір і sms. Переказують, що цього дня лист, що супроводжується усмішкою, неодмінно принесе успіх.

Сьогодні смайлик замінює те, що важко передати словами у короткому повідомленні (інтонацію голосу, міміку), допомагає краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій. Зрештою, кумедний смайлик поліпшує настрій і тому, хто його бачить, і тому, хто малює.

Цікаво та насичено пройшов День Смайлика у Центрі. З захопленням діти з особливими потребами дошкільного віку переглядали мультфільми.Діти з особливими потребами (віком 10-14 років)на свіжому повітрі  грали  гру “Хто знайде більше смайликів?”. Практичний психолог Центру Юлія Опанасюк розвісила  смайлики у найнесподіваніших місцях, викладач з трудового навчання Світлана Карпенко малювала їх крейдою на асфальті та паличкою на землі, тощо. Вчитель-реабілітолог Ганна Лакіда та вчитель-логопед Оксана Сидорчук допомагали  дітям знаходити у довкіллі різні об’єкти, схожі на смайлики — хмаринки, квіти, тощо.

На протязі дня було проведено також вправу-асоціацію “Розкажи за допомогою Смайлика”: діти малювали  одне одному повідомлення, використовуючи якомога більше різних смайликів, потім “зачитували” отримані листи.

Безліч запитань від дітей прозвучало під час проведення бесід :“Що може посмішка?”та “Як поліпшити настрій іншій людині.”

 

Категорія: Новини | Додав: Admin
Переглядів: 295 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: